از تکنوتکس چه خدماتی دریافت میکنید!

با توجه به افزایش روز افزون کاربران اینترنتی جهت جستجوی اطلاعات , کالا و خدمات و……… گروه تکنو تکس با همکاری  دانشگاه و صنعت تلاش دارد به منظور ایجاد امکان استفاده از این بازار جدید و افزایش سهم بازار و در نتیجه کاهش هزینه و افزایش فروش و سود آوری در خدمت کافرمایان و دانشجویان گرامی باشد.

این وب سایت جهت رفاه حال صنعتگران فعال در زمینه نساجی و صنایع وابسته آن خواهد بود.هدف این سایت ارائه کلیه خدمات تخصصی در حوزه نساجی است.این سایت دارای تیم مجرب و متخصص که متشکل از مهندسین با تجربه در زمینه صنعت نساجی می باشد.

با توجه به رشد سریع تکنولوزی بسیاری از افراد جهت صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه ها مایل هستند خرید خود را از طریق فروشگاه های اینترنتی انجام دهند

از مزایای خرید اینترنتی میتوان به چند مورد اشاره کرد

الف – صرفه جویی در زمان خرید

ب – راحتی انجام خرید

ج – امکان جسنجو وبررسی قبل از خرید

د – دسترسی همیشگی در تمام اوقات شبانه روز

در این قسمت امکان خرید قطعات مورد نیاز در صنعت نساجی وجود دارد که خود شامل 2 قسمت است

  • قطعات مصرفی که تولید کنندگان داخلی آنرا تولید میکنند و ما سعی کردیم از بهترین و با کیفیت ترین نوع آنرا تهیه و توزیع نماییم
  • قطعات خارجی با برندهای معتبر جهانی که با در خواست مشتری بصورت پروفرما سفارش گرفته میشود
  • فروشگاه ماشین آلات
  • در این قسمت امکان خرید و فروش ماشین آلات نساجی برای کلیه متقاضیان اعم از فروشنده و خریدار فراهم شده تا کسانی که نیاز به ماشین آلات دارند بدون واسطه با فروشندگان در ارتباط باشند(ضمنا برای بررسی و قیمت گذاری ماشین آلات دست دوم کارشناسان مجرب در هر زمینه وجود دارند که این امر باعث آسودگی خاطر طرفین در معامله می باشد.

در این قسمت برای جویندگان کار و هچنین صاحبان صنایع که به دنبال نیرو هستند امکانی فراهم شده که راحت تر به درخواست خود برسند

در این قسمت  ما سعی داریم آموزشهای مستمر بصورت مجازی در اختیار علاقمندان به یادگیری و به روز رسانی علوم نساجی داشته باشیم . همچنین با برپایی دوره های آموزش تخصصی در زمینه حسابداری , انبارداری , فنی ماشین آلات نیروهای متخصصی برای شرکتها تربیت کنیم.

در این قسمت برای شرکتهای که با ما همکاری دارند در زمینه های زیر مشاوره رایگان داریم

  • مشاوره در زمینه اشکالات فنی خط تولید
  • مشاوره در زمینه مشکلات حسابداری
  • مشاوره در زمینه مشکلات مالیاتی
  • مشاوره در زمینه خرید ماشن آلات جدید
  • فروش نرم افزارهای حسابداری , انبارداری و مالی مخصوص صنایع نساجی

در این قسمت ما از متخصصین مجرب در زمینه های مختلف استفاده کرده ایم و با تشکیل یک تیم مجرب و متخصص و کار آزموده جهت بهترین خدمات به صاحبان صنایع نساجی آماده خدمت رسانی هستیم.